Xiamen Everbeen Magnet Electron Co, Ltd.

Dostawcy Magnesów Profesjonalnych - Magnes Neodymowy, Magnes Alnico, Magnes Smco, Magnes Magnesowy, Elastyczna Magnet

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Wiadomości Firmowe
Dom

China Xiamen Everbeen Magnet Electron Co.,Ltd.

dobra jakość NdFeB Stałe Magnesy na sprzedaż
dobra jakość NdFeB Stałe Magnesy na sprzedaż
Cieszę się, że otrzymaliśmy cały magnes zakupowy w zaplanowanym czasie. Jak obiecałeś, wszystkie Twoje produkty mają bardzo wysoką jakość.

—— Pan Roberto

Magnesy przybyły, dziękuję ci za szybką wysyłkę. Jakość magnesów jest dobra na tych, które zostały sprawdzone i przetestowane.

—— Panie David

Jesteśmy zadowoleni z Twoich produktów. Wyprodukowaliśmy nasz produkt za pomocą magnesów, które zakupiliśmy od Ciebie. Jak dotąd, wszystko idzie dobrze.

—— Huseyin

Im Online Czat teraz

China Xiamen Everbeen Magnet Electron Co.,Ltd.

1 2 3 4 5 6
China Xiamen Everbeen Magnet Electron Co.,Ltd. China Xiamen Everbeen Magnet Electron Co.,Ltd. China Xiamen Everbeen Magnet Electron Co.,Ltd. China Xiamen Everbeen Magnet Electron Co.,Ltd. China Xiamen Everbeen Magnet Electron Co.,Ltd. China Xiamen Everbeen Magnet Electron Co.,Ltd.

Szczegóły firmy:

Rodzaj działalności : Producent
Rynek Główny : Ameryka Północna
Ameryka Południowa
Zachodnia Europa
Wschodnia Europa
Azja Południowo-Wschodnia
Bliski Wschód
Oceania
Na calym swiecie
marki : Everbeen Magnet
Ilość pracowników : 200~230
Rok założenia : 2003
pc Export : 60% - 70%
Export Port: Xiamen or Shanghai
Everbeen Magnet ElectronCO., LTD znajduje się w Xiamen, piękne miasto nad morzem w południowo-wschodnich Chinach. Posiada porty morskie i morskie wysyłki do każdego miejsca na świecie. Jest dobrze rozwiniętym miastem i ma dogodną logistykę.

Everbeen Magnet specjalizuje się w różnych magnesach trwałych i od ponad 15 lat zajmuje się produkcją, badaniami technicznymi i sprzedażą magnesów. Produkujemy głównie spiekany magnes Neodymowy z różnych gatunków, Możemy dostosować magnesy zgodnie z projektami i prośbami klientów. Poza tym dostarczamy również magnesy Alnico, magnesy Samarium Cobalt (SmCo), magnesy ferrytowe (ceramiczne), elastyczne magnesy (gumowe magnesy) i magnetyczne. Baza produkcyjna firmy, znajduje się w prowincji Cixi, w prowincji Zhejiang, w której są nowoczesne warsztaty zajmujące powierzchnię 20.000 metrów kwadratowych, 300 pracowników, firma ma miesięczne zdolności 600 ton różnych średnich i wysokich, Klasy magnetycznej NdFeB. Produkty te są szeroko stosowane w generatorach wiatru, komputerach, głośnikach, licznikach, samochodach, urządzeniach silnikowych, czujnikach i różnych branżach życia codziennego.

Everbeen Magnet zdobył zaufanie i dobrą reputację krajowych i zagranicznych znanych firm pod komercyjnym pomysłem "Zawód, Wysoka wydajność, uczciwość i szacunek". Ponad 70% naszych magnesów jest sprzedawanych do Azji Południowo-Wschodniej, w Europie i Ameryce. Będziemy starać się ciągle, utrzymując zawód i kreację, aby produkować wysokiej jakości magnesy z konkurencyjną ceną i szybką dostawą.

Nasza zaleta:

Jesteśmy profesjonalni: Specjalizujemy się w produkcji magnesów trwałych

Szczegóły kontaktu
China Xiamen Everbeen Magnet Electron Co.,Ltd.

Osoba kontaktowa: Mrs. Betty

Tel: 0086-592-5781916

Faks: 0086-592-5123653

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)